Hakkımızda

Marmara Lazer Metal İşleme Merkezi 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Lazer Kesim, Abkant Büküm, Özel Kaynaklı İmalat konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz, 25 mm. St37 Sac Kesim, 15 mm. Alüminyum Kesim, 25 mm. Paslanmaz Kesim, Pirinç ve Bakır Kesimi, Süs Eşyaları, Elektirik Panoları, Offroad araç aksesuarları, Makine Şaseleri, Kiosk, Çay Makinaları, Gemi Panoları, Jenaratör Kabinleri, Soğutma Kabinleri ve PVC doğrama Makineleri şaseleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz lazer kesim sonrası; Bükme, Kaynak, Torna, CNC işleme, Boyama ve Paketleme ve Yurt içi-Yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Lazer Kesim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Marmara Lazer, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Marmara Lazer Metal İşleme Merkezi San. ve Tic Ltd. Sti.
Adres: Esenkent Mah. Eflak Sk. ( G-123 Sokak ) No:01 Ümraniye / İstanbul
Tel: 0(216) 473 76 80 - 81 - 82
Fax: 0216 473 76 83
e-mail : info@marmaralazer.com.tr
www.marmaralazer.com.tr